[Přeskočit navigaci]

Digitálny infračervený teplomer - HT285501

Akcia Skladom Novinka

Bezkontaktný infračervený digitálny teplomer je výborným pomocníkom nielen v dielne, v autoservisoch, ale i v domácnostiach. Vďaka laserovému ukazovátku nameriate požadovanú hodnotu v potrebnom bode. Namerané hodnoty sa zobrazujú na modre podsvietenom... Celý popis

Bezkontaktný infračervený digitálny teplomer je výborným pomocníkom nielen v dielne, v autoservisoch, ale i v domácnostiach. Vďaka laserovému ukazovátku nameriate požadovanú hodnotu v potrebnom bode. Namerané hodnoty sa zobrazujú na modre podsvietenom... Celý popis

Běžná cena: 29 €
Ušetríte: 3,11 € (10%)
Cena pre Vás práve teraz:
25,89 € bez DPH
-
+
Objednacie číslo:
HT285501
Kvalita produktu:
PROFI Pre profesionálne použitie
Dostupnosť:
SKLADOM - ihneď k odoslaniu
Podrobnější informace
Objednacie číslo:
HT285501
Kvalita produktu:
PROFI Pre profesionálne použitie
Dostupnosť:
SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Popis produktu

Bezkontaktný infračervený digitálny teplomer je výborným pomocníkom nielen v dielne, v autoservisoch, ale i v domácnostiach.

Vďaka laserovému ukazovátku nameriate požadovanú hodnotu v potrebnom bode. Namerané hodnoty sa zobrazujú na modre podsvietenom displeji, ktorý je dobre čitaľný i na menej osvietených miestach. Požadovanú hodnotu v 90% uvidíte na displeji po stisku spúšte na dobu min. 1 sekudy. Tieto vlastnosti Vám dopomôžu čo najpresnejšie určiť a zmeriať potrebnú hodnotu a to štandardne v stupniciach Celsia alebo Fahrenheita °C / °F.

Ak je potreba pre presnosť urobiť kontrolné meranie v niekoľkých bodoch, alebo na väčšej ploche, stači len stlačiť a držať spúšť a nasmerovať teplomer na konkrétnej ploche a pozvoľna prechádzať. Teplomer naviac ukazuje max. nameranú hodnotu (nameranú len pri kontinuálnom meraní, pri ďaľšom meraní sa prepíše. To oceníte v prípade merania horúcich častiach motoru, trubiek a izolácie, elektrických svetlometov, teplovodných potrubí a pod.

Digitálny teplomer zmeria hodnotu v rozsahu -38°C ~ + 520°C / -36,4°F ~ + 968°F. Odchylka je udávaná + -2°C / 4°F alebo v prípade vyšších hodnôt 2%. Pracovná teplota teplomera je od 0 do 40 °C.

Teplomer sa v prípade neaktivity automaticky vypne za 15 sekúnd.

Teplomer nielenže výborne sedí v ruke vďaka protiskĺzavému vrubovaniu na celoplastovej rukoväti, ale taktiež je dodávany s bezpečnostným pútkom, ktoré zabráni nežiadúcemu upadnutiu na zem.

Pištoľový teplomer je dodávaný v krabičke s penovou výplňou a batériami 2 x 1,5V AAA.

 

Ako meriať:

Stisknutím spúšte zapneme digitálny teplomer.

Stisknutím spúšte na dobu min. 1 sekundy prevedieme základné meranie. Stiskneme spúšť a laserové ukazovátko namierime na merané miesto / miesta. Na displeji sa zobruzujú namerané hodnoty (vždy len jedna), vrátane max. nameranej hodnoty (max. hodnota len za dobu jedného merania).

Po uvólnení spúšte sa na displeji zobrazujú posledná a max. nameraná hodnota po dobu 15 sekúnd, potom sa teplomer vypne.

Merajte len plochy, ktoré sú min. 2x väčšie než je veľkosť merania plochy.

 

Veľkosť merania plochy:

Dištancie merania je v pomere 8:1, teda pokiaľ máme odstup od meranej plochy 8 cm, potom meraná plocha je bod o priemeru 1 cm.

 

Vzdialenosť od meranej plochy a odchylka nameranej hodnôt:

Odchylka merania + -2°C / 4°F platí  pri meraní vo vzdialenosti do 20 cm od meranej plochy, potom sa zvyšuje. Odchylka sa môže zvýšiť až na 2% z nameraných hodnôt. To všetko platí pri pacovnej teplote teplomeru v rozpätí 0 do 40 °C.

Pozor, neprikladajte teplomer príliš blízko meranej ploche, mohlo by dôjsť k poškodeniu. Zabraňte poškodeniu a znečisteniu senzora, ktoré by následne skreslovalo meranie.

 

Charakteristika:

  • Infračervený digitálny teplomer
  • Laserové ukazovátko. 
  • Modre podsvietený displej.
  • Krátkodobá pamäť nameranej maximálnej hodnoty 
  • Rozsah merania v °C: -38 ~ +520
  • Rozsah merania v °F: -36,4 ~ +968
  • Odchylka merania: + -2 ° C / 4 ° F alebo 2% (pri vyšších hodnotách)
  • Napájenie: 2x 1,5V AAA (súčasťou balenia)
  • Hmotnosť: ~ 158 g
  • Rozmery: 188 x 85 x 38 mm.

 

Parametry

Objednacie číslo: HT285501
Výrobca: Hoteche
Kategorie: Digitálne teplomery
Dostupnosť: Skladom - ihneď k odoslaniu
Hodnotenie kvality: Profi kvalita
Zavolajte nám Prihláste sa