[Přeskočit navigaci]

Novinka pre "mladých bajkerov" buď najlepší z "Dachl-gangu"

Práve testujeme nový produkt pre "mladých bajkerov". Ak sa v testoch motokolobežka Electric Harley osvedčí, objednáme väčšie množstvo a uvedieme ich na trh.

Jedná sa o "malú" elektro-motorovú kolobežku, ktorá vyzerá ako "polovičný golfový vozík": o). Hodí sa ako dopravný prostriedok na "krátke" cesty do mesta alebo každodenné cesty do práce. Dá sa s ňou tiež pekne "vyblbnúť" a ohromiť okolie (rozhodne lepšie ako malý skúter). Hodí sa pre dospievajúcu mládež, alebo večne mladých dospelých, ktorí chcú byť IN. Len po dobu testovania a prvého natáčania bol o moto-kolobežku veľký záujem a vzbudzovala rozruch.

Na prvý pohľad Vás upútajú masívne kolesá, ktoré sú stabilné a pomerne hravo sa vyrovnajú s bežnými českými cestami aj spevnenými poľnými cestami. Do väčšieho terénu sme sa zatiaľ nepúšťali, ale určite vyskúšame a dáme vedieť. Kvalitná konštrukcia sa neprehýba a "zatiaľ" nevŕzga ani pod sto-kilovými chlapmi, ktoré vyvezie aj do strmých kopcov (niekedy však s nožným prídavným motorom).

K prvému prevereniu kvalít tohto "hárlejového stroja" sme si vybrali 15 km dlhú cestu a ujeli sme ju za cca 20 min. (Tam a potom to isté späť), čo je celkom vyhliadková jazda po okresnej ceste - "Vy jste sa zase kochal pane doktore!". Posed je naozaj pohodlný, rozjazdy sú vďaka sekvenčné prevodovke pomerne plynulé a potom už len dať plný "knedlík" a vyraziť na trasu. Na ceste je najdôležitejšia bezpečnosť, preto si nezabudnite helmu, okuliare a odporúčame i rukavice. Elektro-kolobežka je pre bezpečnú jazdu osadená kotúčovými brzdami na oboch kolesách a pre doplnenie informácií je v zadnom kolese umiestnená batéria. Aby sme boli vidieť, je vpredu aj vzadu umiestnené LED svetlo a odporúčame použiť ešte ďalšie reflexné prvky (či už na rám kolobežky, alebo telo vodiča). Keďže je chod elektromotora veľmi tichý, je pre zvukové upozornenie o svojej existencii súčasťou výbavy aj klaksón.

Pri parkovaní sa nemusíte o stroj báť. Štartér je na kľúčik a môžete zapnúť alarm, ktorý odradí prípadných zlodejov húkaním a zablokovaním kolies. V našich podmienkach by som si aj tak radšej vzal so sebou poriadnu reťaz.

 

Vonkajšie rozmery:     756 x 750 x 700 mm
Váha:   50 kg
Rozvor:   1 296 mm
Kolesá:   457 x 249 mm 
Výška sedáku:   700 mm
Výkon motoru:   800 W
Bateria:   60 V 12 000 mAh Lithium
Doba nabíjania:   6 h
Max. rychlost:   18 km / h
Max. záťaž:   200 kg
Max. výdrž:   približně 80 km na plné nabitie so zátěžou do 70 kg.
Systém brzd:   kotúčové so systémom EABS
Max. náklon:   18 st.

 

 

Cena dohodou

 

Zavolajte nám Prihláste sa