[Přeskočit navigaci]

Vysokotlaková myčka (vapka) 100 bar - HTG840404

Akcia Skladom Novinka

Tlaková myčka je veľkým pomocníkom pri upratovacích prácach okolo domu, nech už ide o mytie auta, či jazdného bicykla po zaujímavých výletoch, čistení fasád, terás, striech, atď. Vapku ale môžete núdzovo použiť i ako náhradu "ponorné čerpadlo".... Celý popis

Tlaková myčka je veľkým pomocníkom pri upratovacích prácach okolo domu, nech už ide o mytie auta, či jazdného bicykla po zaujímavých výletoch, čistení fasád, terás, striech, atď. Vapku ale môžete núdzovo použiť i ako náhradu "ponorné čerpadlo".... Celý popis

Běžná cena: 108 €
Ušetríte: 11,10 € (10%)
Cena pre Vás práve teraz:
96,90 € bez DPH
-
+
Objednacie číslo:
HTG840404
Kvalita produktu:
PROFI Pre profesionálne použitie
Dostupnosť:
SKLADOM - ihneď k odoslaniu
Podrobnější informace
Objednacie číslo:
HTG840404
Kvalita produktu:
PROFI Pre profesionálne použitie
Dostupnosť:
SKLADOM - ihneď k odoslaniu

Popis produktu

Tlaková myčka je veľkým pomocníkom pri upratovacích prácach okolo domu, nech už ide o mytie auta, či jazdného bicykla po zaujímavých výletoch, čistení fasád, terás, striech, atď. Vapku ale môžete núdzovo použiť i ako náhradu "ponorné čerpadlo".

Vysokotlakový čistič je vyrobený z kvalitného pevného matného plastu a skladá sa z tela vapky, transportného madla s navijákom vysokotlakovej hadice, kolieska a vysokotlaková pištoľ.

 

Telo vysokotlakovej myčky

Na tele vysokotlakového čističa je uprostred čelnej strany zapínacie koliesko (0/I) a po jeho bokoch sú kapsy pre odloženie dielu vysokotlakovej hadice.

V spodnej časti potom prívod vody do vapky so skrutkovaním 1", teda 1 coul, ku ktorému v balení nájdete plastovú záhradnú rýchlospojku (samec i samica). Vo vnútri prívodu je plastové sitko pre zachytenie hrubých nečistôt. Pri čelnom pohľade sa prívod nachádza vľavo. Vpravo sa naopak nachádza vysokotlakový vývod pre napojenie vysokotlakovej hadice so skrutkovaním 21,7 mm.

Na ľavom boku je vyvedený prívod elektrického káblu o dĺžke 5m a na pravom boku odložný držiak vysokotlakovej pištole (len pri kompletnom zapojení pištole). A u pätky sú na stranách transportné kolieska.

Na zadnej strane tela je potom držiak pre elektrický kábel, na ktorý ho naviniete po použití čističa. Pod ním je biela nádržka na saponát.

Hlava vysokotlakovej myčky

Pevné madlo a celoplastové kolieska uľahčia dopravu vysokotlakového čističa na potrebné miesto. Tlaková hadica je navinutá na manuálny naviják s kľučkov, ktorý je umiestnený v konštrukcii madla a hadica tak nijak neprekáža. Hadica je vedená od vývodu v tele myčky do boku navijáku a potom stredom navijáku do 5m tlakovej hadice, ktorá je prívodná k tlakovej pištoli a je zakončená rýchlospojkou, takže doporučujeme pri uskladení odpojiť (pozor - dodržujeme pokyn pre rozobratie - po vypnutí vypku "odtlakujte") od striekacej vysokotlakovej pištoli a hadicu navinúť celú, usporíte tak trochu miesta naviac.

Vysokotlaková pištoľ

Vysokotlaková striekacia pištoľ sa skladá z troch častí, ktoré spojujeme s pomocou rýchlospojek. 

Prvá časť s rukoväťou a spúšťou má na sebe prípojnú krátku hlaveň, do ktorej pripojíme predlžovací nástavec a do nej potom môžeme pripojiť rozstrekovač, ktorým usmerňujeme a regulujeme silu a prúd vody. Pre čistenie trysiek nájdete v balení ihlový čistič usadenín.

V spúšti je poistka pre nechcené zapnutie v podobe výklopného aretačného kolíka, ktorý používajte v zájmu bezpečnosti. Vysokotlakový čistič disponuje systémom Auto-Stop, ktorý okamžite zastaví motor/ prívod prúdu vody po uvoľnení spúšte pištoľe.

Pred spúšťou je ochranný oblúk, ktorý chráni prsty a pred ním je rýchlospojka pre pripojenie vysokotlakovej hadice s jednoduchým odpojovacím tlačidlom (pozor - dodržujte pokyn pre rozoberanie - po vypnutí vapku "odtlakujte").

Predlžovací nástavec sa spojuje k pištoli rýchlospojkou, ktorá sa musí otočiť o 1/4 otáčiek pre zaaretovanie. Vo vnútri krátkej hlavne je vyfrézovaný profil pre presné vedenie spojenia. Po zasunutí prekonajte prepätia a otočte o 1/4 otáčky doprava (v smere hodinových ručičiek - hlaveň v ľavej ruke, nástavec v pravej). Po odtlakovaní môžeme nástavec demontovat rovnakým spôsobom - prekonáme prepätie zasunutím smerom k hlavni a otočením doľava.

K predlžovaciemu nástavci môžeme pripojiť rozstrikovač za pomocou rýchlospojky.

 

Trocha technických informácií:

 • Rozmery: 295 x 735 x 270 mm (Š x V x H)
 • výkon motora: 2 kW.
 • pracovný tlak: 100 bar.
 • max. tlak: 150 bar.
 • prietok vody: 6 l/min (360 l/hod).
 • Bezpečnostná ochrana - izolácie: IPx5.
 • Vysokotlaková hadice 5 m.
 • Prívodný elektrický kábel 5 m.
 • Hmotnosť: 9,4 kg.
 • Vydávaný hluk: 99 dB.
 • Napätie / kmitočet: 230 V ~ 50 hz.
 • Vstavaná tepelná ochrana.

Parametry

Objednacie číslo: HTG840404
Výrobca: Hoteche
Kategorie: Tlakové čističe a umývačky
Dostupnosť: Skladom - ihneď k odoslaniu
Hodnotenie kvality: Profi kvalita
Zavolajte nám Prihláste sa