[Přeskočit navigaci]

2. Zostavenie dvojkrídlovej dielenské skrinky

Dvojkrídlová dielenská skrinka je zo zostavy prakticky najjednoduchšia na montáž, keď nepočítame závesné skrinky, ktoré sú dodávané zmontované. Dobu inštalácie odhadujeme na 0,5 - 1 h. Pripravte si bežné náradie: AKU vŕtačku s bitmi, gumovú paličku, kladivko, skrutkovače, kliešte, vodováhu a meter.

Najprv si vybaľte všetky diely skrinky a rozdeľte ich podľa postupu montáže. Začneme inštaláciou excentrických skrutiek ("Q-"), ktoré prídu do pryžových "hmoždiniek" bočných strán ("B a C") a excentrov spojovacieho kovania ("Q +"). Odporúčam namontovať plechy pre uchytenie pántov ("F").

V ďalšom kroku si pripravte vodorovné dosky, teda hornú a spodnú dosku ( "A a D") a naklepnite do predvŕtaných otvorov drevené kolíky ( "I"). Pre uľahčenie inštalácie plastových zarážok dvierok ( "B") si zväčšite predvŕtané otvory spodnej dosky. Zarážky si následne naklepnete pomocou gumovej paličky. Vsadíme excentre spojovacieho kovania ( "Q +"). Tiež odporúčam namontovať aj pätky pre uchytenie nožičiek už teraz ( "Y"). Do vnútorného priestoru, kam sa inštalujú nohy, sa skrutkuje menší vrut s označením "TY". Do vonkajších pozícií ( "v tvare U") umiestnime vrutmi s označením "ty".

V poslednom kroku pred samotnou montážou si pripravíme podpery ( "X"), do ktorých umiestnime excentre spojovacieho kovania ( "Q +"). Okrasnú dosku ( "Z") doplníme o drevené kolíky a následne do dvierok ( "M a N") namontujeme druhú časť kovania ( "F") a zámoček ( "P"), ktorý je nasmerovaný "hrotom" dole.

Teraz pristúpime ku kompletizácii samotnej skrinky podľa dodaného návodu, ktorý netreba viac rozvádzať.

  

Pokračujte ďalej do:

1. Úvod do montáže

2. Montáž velkej širokej a velkej skrine

3. Sestavenie dvoukrídlovej skrinky

4. Kompletizácia pojazdné šuplíkové skrinky

 

Cena dohodou

 

Kód produktu: ZS29018BALA
492,96 €bez DPH
Ušetríte 0,04,- (0%)

Skladom - ihneď k odoslaniu

PROFI
Pro profesionální použití

Set 3 kusov kvalitného dielenského nábytku, vhodný do garáží, dielní a ďalších priestorov. Nožičky skriniek sú...

Cena dohodou

 

Zavolajte nám Prihláste sa