Aneta Čepeláková Motocross

Podporujeme ďalší mladý talent, tentokrát Anetu Čepelákovú.

Aneta je českou reprezentantkou v motokrose. V minulom roku vybojovala 6. miesto na MM ČR žien a stala sa víťazkou krajského preboru Východných Čiech.

V tomto rokz po prvýkrát vyskúšala majstrostvá Talianska žien v Malpense. Neviedlo sa jej vôbec zle a vybojovala 25. miesto. Konkurentiek bolo v tomto preteku 41, preto k 25. miestu Anete veľmi gratulujeme!

Sledujte Anetu na jej instagramovom profile. Aktuálne fotky z pretekov a veľa zaujímavého obsahu.

Motocross

Veríme, že s našou podporou bude úspechov len pribúdať a že s našim náradímvybavením alebo autotechnikou bude Aneta ďalej úspěšne vyhrávať ďalšie preteky v motocrosse.

Kdo je Aneta?

Volám sa Aneta Čepeláková, mám 15 let a venujem sa motokrosu. Začala som jazdiť vďaka mojmu otcovi, ktorý bol jedným z najlepších českých motokrosarov vo svojej dobe. Priviedol ma k motokrosu, trénuje ma a stará sa o motorku. Motokros ma začal naozaj baviť a v 12 rokoch som začala jazdiť preteky. Mám v ňom svoje sny a ciele do budúcna, ktoré sa snažím dosiahnuť.