Cievka pre indukčný ohrev, bočná, 32 mm - B2169-1-32
Vnútorný priemer 32 mm, dĺžka 220 mm, priemer drôtu 4 mm.
Výrobca BGS
Kód produktu B2169-1-32
Ean produktu 4048769044916
Váha  0,500 Kg
Centrálny sklad:
K dodaniu do 7 dní
Partnerský sklad:
Skladom (Preskladnenie 7 dní)
Bočná nasadzovacia cievka pre indukčný ohrev.
Cievka má celkovú dĺžku 220 mm a vnútorný priemer 32 mm.
Priemer drôtu 4 mm.
Alternatívy
B3391 Indukčný ohrievač, 1,2 kW - B3391
Partnerský sklad
B2169 Indukčný ohrievač, 1,5 kW - B2169
B2169-4 Cievka pre indukčný ohrev, bočná, 19 mm - B2169-4