- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Dielenské vozíky a príslušenstvo /
- Výplne s náradím do dielenských vozíkov /
- Gola sada s nástrčnými kľúčmi v penovej...
Gola sada s nástrčnými kľúčmi v penovej výplni, 1/2", 10-32 mm, VIGOR - V4975
Štvorhran 1/2", 10 - 32 mm, v penovej výplni.
Penová vložka o rozmeroch (š x h x v) 188 x 393 x 35 mm obsahuje celkovo 25 ks profesionálnych nástrčných kľúčov s golou 1/2".
V penovej výplni náradie výborne drží a ideálne sa hodí ako výbava dielenských vozíkov alebo pracovných stolov.
Výplň obsahuje:
- Račňa 1/2".
- Nástrčné kľúče: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 mm.
- Predlžovacie nadstavce: 125, 250 mm.
- Kardanový kĺb.
- "T" nadstavec.
Produktové parametre
| Kód produktu | V4975 |
| Ean produktu | 4047728049757 |
| Váha | 3,360 Kg |
| Obsah výplne: | Kĺbové nástavce, Gola sada, Predlžovacie nástavce, Nástrčné kľúče |
| Výška: | 35 mm |
| Šírka: | 188 mm |
| Hĺbka: | 393 mm |
| Materiál výplní: | Pena |
| Rozmer štvorhranu: | 1/2" |
Alternatívy
O výrobcovi
V roku 2006 bola vytvorená značka Vigor v nemeckom meste nástrojov Remscheid. Vigor patrí medzi vysoko kvalitných výrobcov náradia a dielenského vybavenia. Od značky Vigor ponúkame široký výber ručného náradia, pneumatického náradia, príslušenstva, autotechniky a dielenského vybavenia. Vyberte si kvalitné náradie do dielne, ako napríklad gola sadu, priamu brúsku, pojazdný rýchlozdvihový zdvihák, rázový pneumatický uťahovák a ďalšie.



-32%
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%