Rezák na sklo, 185 mm - HT423005
Materiál: aluminium, dĺžka 185 mm, rezač skla: 5 - 15 mm,
Výrobca Hoteche
Kód produktu HT423005
Ean produktu 6934097714967
Váha  0,090 Kg
Centrálny sklad:
Skladom
Profesionálny rezač skla pre efektívne rezanie s integrovanou nádržkou na olej od značky Hoteche.
Elegantný rukoväť. Hmotnosť 83 g. Celková dĺžka 185 mm.
Vysoká životnosť a efektivita rezania.
Súčasťou balenia je nádržka.
Technické parametre:
  • Celková dĺžka: 185 mm.
  • Hmotnosť: 83 g.
  • Nádržka.
Produktové parametre
Kód produktu HT423005
Ean produktu 6934097714967
Váha 0,090 Kg
Dĺžka: 185
Alternatívy
YT-7520 Nôž rezací + 3 ks britov - YT-7520 -5%
Partnerský sklad
LIAKD10002 Dvojpolohový kovový rezač, 174 mm - LIAKD10002 -29%
Skladom
YT-7534 Nůž řezací + 3 ks břitů -6%
Partnerský sklad
YT-5710 Nůž ořezávací na hrany lamina 13 - 25 mm -6%
YT-7532 Nůž řezací + 5 ks břitů -6%
YT-76040 Multifunkční nůž 9 funkcí -7%
YT-7620 Nůž k řezání lepenky 230 mm -4%
YT-7623 Nůž k řezání stavebních izolačních hmot 500 mm -5%
Súvisiace produkty
YT-7550 Škrabka na sklo 300 mm -8%