- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Dielenské vozíky a príslušenstvo /
- Výplne s náradím do dielenských vozíkov /
- Sada klieští s dvojitým kĺbom v penovej...
Sada klieští s dvojitým kĺbom v penovej výplni, 4 ks, VIGOR - V4995
Štípacie, predĺžené zahnuté, predĺžené rovné, kombinované v penovej výplni.
Penová vložka o rozmeroch (š x h x v) 188 x 393 x 35 mm obsahuje celkovo 4 ks profesionálnych klieští s dvojitým kĺbom.
V penovej výplni náradie výborne drží a ideálne sa hodí ako výbava dielenských vozíkov alebo pracovných stolov.
Výplň obsahuje:
- Kliešte: štípacie, predĺžené zahnuté, predĺžené rovné, kombinované.
Produktové parametre
| Kód produktu | V4995 |
| Ean produktu | 4047728049955 |
| Váha | 1,510 Kg |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 393 mm |
| Šírka: | 188 mm |
| Obsah výplne: | Kliešte |
| Materiál výplní: | Pena |
Alternatívy
O výrobcovi
V roku 2006 bola vytvorená značka Vigor v nemeckom meste nástrojov Remscheid. Vigor patrí medzi vysoko kvalitných výrobcov náradia a dielenského vybavenia. Od značky Vigor ponúkame široký výber ručného náradia, pneumatického náradia, príslušenstva, autotechniky a dielenského vybavenia. Vyberte si kvalitné náradie do dielne, ako napríklad gola sadu, priamu brúsku, pojazdný rýchlozdvihový zdvihák, rázový pneumatický uťahovák a ďalšie.



-15%
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%