- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Dielenské vozíky a príslušenstvo /
- Výplne s náradím do dielenských vozíkov /
- Nástrčné hlavice v penovej výplni, XZN, RIBE,...
Nástrčné hlavice v penovej výplni, XZN, RIBE, 1/2", 58 ks, VIGOR - V4729
Štvorhran 1/2", XZN M5 - M16, RIBE M5 - M14, v penovej výplni.
Penová vložka o rozmeroch (š x h x v) 563 x 393 x 35 mm obsahuje celkovo 58 ks profesionálnych nástrčných hlavíc XZN a RIBE 1/2".
V penovej výplni náradie výborne drží a ideálne sa hodí ako výbava dielenských vozíkov alebo pracovných stolov.
Výplň obsahuje:
- XZN:
- Krátke: M5, M6, M8, M9, M10, M12, M14, M16.
- Predĺžené: M5, M6, M8, M9, M10, M12, M14.
- Dlhé: M5, M6, M8, M9, M10, M12, M14.
- Extra dlhé: M8, M10, M12, M14.
- RIBE:
- Krátke: M5, M6, M7, M8, M9, M10, M12, M13, M14.
- Predĺžené: M5, M6, M7, M8, M9, M10, M12, M13, M14.
- Dlhé: M8, M9, M10, M10.3, M12, M13, M14.
- Extra dlhé: M8, M9, M10, M10.3, M12, M13, M14.
Produktové parametre
| Kód produktu | V4729 |
| Ean produktu | 4047728047296 |
| Váha | 7,809 Kg |
| Šírka: | 563 mm |
| Obsah výplne: | Nástrčné hlavice s bitmi |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 393 mm |
| Typ hrotu: | M - tisíchrán (XZN, SPLINE), RIBE (Polydrive) |
| Materiál výplní: | Pena |
| Rozmer štvorhranu: | 1/2" |
Alternatívy
O výrobcovi
V roku 2006 bola vytvorená značka Vigor v nemeckom meste nástrojov Remscheid. Vigor patrí medzi vysoko kvalitných výrobcov náradia a dielenského vybavenia. Od značky Vigor ponúkame široký výber ručného náradia, pneumatického náradia, príslušenstva, autotechniky a dielenského vybavenia. Vyberte si kvalitné náradie do dielne, ako napríklad gola sadu, priamu brúsku, pojazdný rýchlozdvihový zdvihák, rázový pneumatický uťahovák a ďalšie.



-15%
-15%
-5%
-15%
-18%
-15%