- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Dielenské vozíky a príslušenstvo /
- Výplne s náradím do dielenských vozíkov /
- Očkoploché kľúče v penovej výplni, 6-22 mm,...
Očkoploché kľúče v penovej výplni, 6-22 mm, 18 ks, VIGOR - V6723
Očkoploché kľúče, 6 - 22 mm, v penovej výplni.
Penová vložka o rozmeroch (š x h x v) 188 x 393 x 35 mm obsahuje celkovo 18 ks profesionálnych očkoplochých kľúčov.
V penovej výplni náradie výborne drží a ideálne sa hodí ako výbava dielenských vozíkov alebo pracovných stolov.
Výplň obsahuje:
- Očkoploché kľúče: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22 mm.
Produktové parametre
| Kód produktu | V6723 |
| Ean produktu | 4047728067485 |
| Váha | 2,115 Kg |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 393 mm |
| Šírka: | 188 mm |
| Obsah výplne: | Očkoploché kľúče |
| Materiál výplní: | Pena |
Alternatívy
O výrobcovi
V roku 2006 bola vytvorená značka Vigor v nemeckom meste nástrojov Remscheid. Vigor patrí medzi vysoko kvalitných výrobcov náradia a dielenského vybavenia. Od značky Vigor ponúkame široký výber ručného náradia, pneumatického náradia, príslušenstva, autotechniky a dielenského vybavenia. Vyberte si kvalitné náradie do dielne, ako napríklad gola sadu, priamu brúsku, pojazdný rýchlozdvihový zdvihák, rázový pneumatický uťahovák a ďalšie.



-14%
-14%
-14%
-14%
-14%
-11%