- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Dielenský nábytok /
- Zostavy dielenského nábytku /
- Zostava dielenského nábytku s pojazdným vozíkom -...
Zostava dielenského nábytku s pojazdným vozíkom - TC32625x
Dielenská zostava nábytku s pojazdným vozíkom, 6 dielov. Celkové rozmery (v x š x h): 207 x 230 x 54 cm.
Zostava dielenského nábytku od značky Tactix. Nábytok je vhodný pre profesionálne servisy i domáce garáže alebo dielne.
Nábytok je celokovový s drevenou pracovnou doskou. Zostava sa skladá z celkom 6-tich dielov, ktoré udržia vaše náradie prehľadne uskladnené a vďaka pojazdnému vozíku tiež pri ruke.
Celkové rozmery zostavy sú (v x š x h): 207 x 230 x 54 cm.
Zostava je zložená z jednej dvojkrídlovej vysokej skrine, pracovného stola s drevenou doskou, jednokrídlovej skrinky pod stôl, pojazdného vozíka, závesnej dvojkrídlovej skrinky a dierovaných dosiek.
Dielenský nábytok je ľahko zmontovateľný, celokovový a ošetrený špeciálnou povrchovou úpravou pre dlhšiu životnosť.
Pojazdný vozík a všetky skrinky sú uzamykateľné.
Produktové parametre
| Kód produktu | TC32625x |
| Ean produktu | 8596337015814 |
| Váha | 150,000 Kg |
| Počet dielov: | 6 |
| Výška: | 2070 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 2300 mm |
| Uzamykateľné: | Áno |
| Farba: | čierna, sivá |
| Materiál: | Oceľ |
Alternatívy
O výrobcovi
Tactix je viac než len obyčajné náradia. Precízne prevedenie, zmysel pre detail a uľahčenie práce pri bežnom i profesionálnom živote, to je motto Tactix. Značka Tactix sa špecializuje na cestovné tašky na náradie, brašne na náradie, kufre na kolieskach, organizéry, dielenský nábytok a tiež na ručné náradie.
Produkty od tejto značky sa vyznačujú kvalitou spracovania a odolnosťou materiálov. U produktov tejto značky nájdete ideálne rozmery na organizáciu drobného spojovacieho materiálu. Zaujímavosťou sú napríklad vodotesné kufre na náradie, o ktorých vodotesnosti sa môžete presvedčiť vo videu. Organizácia náradia v dielni alebo garáži pôjde so značkou Tactix naozaj ľahko.



-19%
-2%
-19%
-18%
-18%
-18%
-18%
-19%
-18%
-18%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%