- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Dielenské vozíky a príslušenstvo /
- Výplne s náradím do dielenských vozíkov /
- Nástrčné hlavice v penovej výplni, Imbus, Torx,...
Nástrčné hlavice v penovej výplni, Imbus, Torx, 1/2", 62 ks, VIGOR - V4727
Štvorhran 1/2", Imbus 5 - 19 mm, Torx T20 - T70, v penovej výplni.
Penová vložka o rozmeroch (š x h x v) 563 x 393 x 35 mm obsahuje celkovo 62 ks profesionálnych nástrčných hlavíc Imbus a Torx 1/2".
V penovej výplni náradie výborne drží a ideálne sa hodí ako výbava dielenských vozíkov alebo pracovných stolov.
Výplň obsahuje:
- Imbus:
- Krátke: 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17, 19 mm.
- Predĺžené: 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 mm.
- Dlhé: 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 mm.
- Extra dlhé: 5, 6, 7, 8, 10, 12 mm.
- Torx:
- Krátke: T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55, T60, T70.
- Predĺžené: T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55, T60, T70.
- Dlhé: T40, T45, T50, T55, T60, T70.
- Extra dlhé: T40, T45, T50, T55, T60, T70.
Produktové parametre
| Kód produktu | V4727 |
| Ean produktu | 4047728047272 |
| Váha | 8,025 Kg |
| Obsah výplne: | Nástrčné hlavice s bitmi, Imbus, Torx |
| Šírka: | 563 mm |
| Hĺbka: | 393 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Typ hrotu: | T - hviezdička (TORX), H - imbus (HEX) |
| Materiál výplní: | Pena |
| Rozmer štvorhranu: | 1/2" |
Alternatívy
O výrobcovi
V roku 2006 bola vytvorená značka Vigor v nemeckom meste nástrojov Remscheid. Vigor patrí medzi vysoko kvalitných výrobcov náradia a dielenského vybavenia. Od značky Vigor ponúkame široký výber ručného náradia, pneumatického náradia, príslušenstva, autotechniky a dielenského vybavenia. Vyberte si kvalitné náradie do dielne, ako napríklad gola sadu, priamu brúsku, pojazdný rýchlozdvihový zdvihák, rázový pneumatický uťahovák a ďalšie.



-15%
-15%
-5%
-15%
-18%
-15%