- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Dielenský nábytok /
- Dielenské skrinky /
- Celokovová dielenská skrinka PROFI BLUE 680x458x910 mm...
Celokovová dielenská skrinka PROFI BLUE 680x458x910 mm - MTGC1301A
Celokovová dielenská skrinka PROFI 680x458x910 mm je voľne stojaca s odpadkovým košom a držiakom na role papiera.
- Viac variácií
Celokovová dielenská skrinka sa predáva i v rámci kvalitnej PROFI 10ks zostavy dielenského nábytku TGS1300 a TGS1301. Voľne stojaca skrinka obsahuje odpadkový kôš a držiak na role papiera, je vhodná do profesionálnych servisov, dielen, ale tiež do garáže. Súčasťou balenia nie je pracovná doska.
Rozmer skrinky: 680x458x910 mm.
Túto skrinku ponúkame tiež v 10ks setu dielenského nábytku.
Zaobstarajte si dielenský nábytok vo zvýhodnenom setu:
- 10ks PROFI set dielenského nábytku.
- zostava 1x skrinka a 1x dvojkrídlová a 1x 4-šuplíková skrinka
- zostava 1x skrinka a 1x dvojkrídlová a 1x 5-ti šuplíková skrinka
- zostava 1x skrinka a 1x 4-šuplíková a 1x 5-ti šuplíková skrinka
- zostava 1x skrinka, 1x dvojkrídlová, 1x 4-šuplíková, 2x závesná skrinka a 2x dierovaná doska
- zostava 1x skrinka, 1x dvojkrídlová, 1x 5-ti šuplíková, 2x závesná skrinka a 2x dierovaná doska
- zostava 1x skrinka, 1x 4-šuplíková, 1x 5-ti šuplíková, 2x závesná skrinka a 2x dierovaná doska
Produktové parametre
| Kód produktu | MTGC1301A |
| Ean produktu | 8596337018082 |
| Predĺžená záruka | 5 rokov |
| Váha | 37,000 Kg |
| Komponent zostavy dielenského nábytku: | PROFI nábytok |
| Šírka: | 680 mm |
| Výška: | 910 mm |
| Spôsob umiestnenia: | Pod pracovnú dosku |
| Spôsob otvárania: | Kombinované |
| Farebné prevedenie: | Modrá |
Alternatívy
Súvisiace produkty
O výrobcovi
Neviete si rady s výberom náradia? Ozvite sa nám na obchod@ahprofi.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +420 377 542 628.



-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-17%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%