- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Závesné systémy do dielne, garáže i na záhradu /
- Dierované dosky /
- Dierovaná závesná doska PROFI BLUE 614,5 x...
Dierovaná závesná doska PROFI BLUE 614,5 x 1052 x 24 mm - MWGB1324
Dierovaná závesná doska 614,5 x 1052 x 24 mm PROFI.
- Viac variácií
Dierovaná závesná doska PROFI. Môže byť použitá samostatne, prípadne do setu so stojacimi alebo závesnými dielenskými skrinkami. V našom sortimente nájdete veľké množstvo háčikov, vďaka ktorému sa jednoduchšie udrží náradie prehľadne uložené na správnom mieste. Predáva sa i v rámci kvalitnej PROFI 10ks zostavy dielenského nábytku TGS1300 alebo mensích zostavách. Skrinka je vhodná do profesionálnych servisov, dielen, ale tiež do garáže pre uskladnenie širokého sortimentu produktov i ručného náradia, na ktoré sa potom nepráši a ľahšie sa udrží prehľadne uskladnené na správnom mieste.
Rozmer dosky: 614,5 x 1052 x 24 mm.
Túto dosku ponúkame tiež v 21ks setu dielenského nábytku alebo menších zostavách.
Naviac ako doplnok ponúkame postranné lišty.
Zaobstarajte si dielenský nábytok vo zvýhodnenom setu:
- 10ks PROFI set dielenského nábytku.
- zostava 1x skrinka a 1x dvojkrídlová a 1x 4-šuplíková skrinka
- zostava 1x skrinka a 1x dvojkrídlová a 1x 5-ti šuplíková skrinka
- zostava 1x skrinka a 1x 4-šuplíková a 1x 5-ti šuplíková skrinka
- zostava 1x skrinka, 1x dvojkrídlová, 1x 4-šuplíková, 2x závesná skrinka a 2x dierovaná doska
- zostava 1x skrinka, 1x dvojkrídlová, 1x 5-ti šuplíková, 2x závesná skrinka a 2x dierovaná doska
- zostava 1x skrinka, 1x 4-šuplíková, 1x 5-ti šuplíková, 2x závesná skrinka a 2x dierovaná doska
Produktové parametre
| Kód produktu | MWGB1324 |
| Ean produktu | 8596337028968 |
| Predĺžená záruka | 5 rokov |
| Váha | 5,300 Kg |
| Výška: | 1052 mm |
| Šírka: | 614,5 mm |
| Komponent zostavy dielenského nábytku: | PROFI nábytok |
| Rozteč : | 38 x 38 mm |
| Farebné prevedenie: | Modrá |
| Materiál: | Oceľ |
Alternatívy
Súvisiace produkty
O výrobcovi
Neviete si rady s výberom náradia? Ozvite sa nám na obchod@ahprofi.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +420 377 542 628.



-19%
-24%
-14%
-19%
-14%
-4%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%
-8%
-19%
-19%
-19%
-19%