- Domov /
- Dielenské vybavenie /
- Závesné systémy do dielne, garáže i na záhradu /
- Dierované dosky /
- Postranná lišta k PROFI RED dierovanej závesnej...
Postranná lišta k PROFI RED dierovanej závesnej doske 32,5 x 1420 x 30 mm - RWGB1375A
Postranná lišta k PROFI RED dierovanej závesnej doske 32,5 x 1420 x 30 mm.
Výrobca AHProfi
Kód produktu RWGB1375A
Ean produktu 8596337008359
Predĺžená záruka 5 rokov
Váha
1,500
Kg
- Viac variácií
Postranná lišta k PROFI RED dierovanej závesnej doske. Sú určené na rohové spojenie dierovaných dosiek a na zavesenie rohovej závesnej skrinky z rohovej zostavy PROFI dielenského nábytku. Na zostavenie rohu je nutné použiť 2 ks týchto líšt.
Rozmer rohovej lišty: 32,5 x 1052 x 24 mm.
Doplnok pre závesné dierované dosky PROFI.
Produktové parametre
| Kód produktu | RWGB1375A |
| Ean produktu | 8596337008359 |
| Predĺžená záruka | 5 rokov |
| Váha | 1,500 Kg |
| Výška: | 1420 mm |
| Šírka: | 32,5 mm |
| Komponent zostavy dielenského nábytku: | PROFI nábytok |
| Farebné prevedenie: | Červená |
| Materiál: | Oceľ |
Alternatívy
Súvisiace produkty
O výrobcovi
Značka náradia AHProfi ponúka široký sortiment, v ktorom si aj vy nájdete kvalitného a spoľahlivého parťáka do dielne alebo garáže. Vďaka našej dlhoročnej praxi v odbore dielenského a garážového vybavenia sme sa rozhodli mať vlastnú značku náradia. U našej vlastnej značky si kladieme za cieľ, aby bolo skvelým pomocníkom pre profíkov aj domácich majstrov v ich dielňach a garážach. Náradie AHProfi sa za dobu predaja osvedčilo vysokým dopytom, kvalitou i prívetivou cenou.
Neviete si rady s výberom náradia? Ozvite sa nám na obchod@ahprofi.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +420 377 542 628.



-19%
-19%
-24%
-14%
-14%
-19%
-19%
-14%
-19%
-19%
-19%
-19%
-19%